Yeni Zombi Filmi Alive'dan Merakla Beklenen Fragman Geldi
Bu yaz haziran ayında vizyona girecek olan 'Alive' , Güney Kore yapımı olan Train to Busan filminden sonra zombi konulu korku filmleri kategorisinde kendinden bahsettirecek bir yapım gibi görünüyor. Yayınlanan fragman, vahşet dolu sahneler barındırıyor.

Senaryosunu Matt Naylor’un yazdığı ve yönetmen koltuğunda Cho Il-hyung’un olduğu bu zombi filmi, bir Güney Kore şehrinde hayatta kalan insanların mücadelesini konu alıyor. Salgından sonra neredeyse herkesin zombiye dönüştüğü şehirde, hayatta kalma mücadelesi veren bir grup insanın gerilim dolu sahnelerini anlatan yapım izleyicileri ekranların başına toplamaya hazırlanıyor.2016 yılında vizyona giren ve oldukça sevilen Train to Busan filmi ve bu sene 'En İyi Film' ödülünü kazanan Parasite filmiyle Güney Kore, sinema dünyasında kendinden bahsettiren bir hale geldi. Genellikle dizi sektöründe önemli işlerle adını duyuran ülke, yayınladığı bu yeni fragmanla sinema sektöründe de yerini korumayı hedefliyor. 

Fragmandan anlaşıldığı üzere film, kan ve gerilimin ortak paydasından buluşuyor. İzledikleri filmlerde aksiyon isteyen seyircilere, zombi temalı filmlerin klasiği olan gerilimin doruklarına ulaştıracak olan bu yapım ayrıca filmi izlerken seyircilerin ekranlarını kırmızıya boyayacak gibi görünüyor. Filmin özellikle Left 4 Dead oyuncularının ilgisini çekeceğini de eklemek isteriz. Güney Kore, Train to Busan ile zombi filmleri kategorisinde büyük bir başarıya ulaşmıştı. Geçtiğimiz aylarda serinin devam filmi olan Peninsula’nın 12 Ağustos 2020 tarihinde vizyona gireceğini açıklayan yapımcılar, devam filminin Train to Busan’a kıyasla çok daha geniş bir alanda olacağını söylemişlerdi. Alive, bu yıl haziran ayında yayınlanacak. Filmin dağıtım şekli hakkında henüz ortada pek bir bilgiye ulaşılamadığından da bahsedelim. Filmin, sinema veya Netflix, Amazon gibi yayın servislerinde mi paylaşılacağı hakkında açıklama da bulunmuyor. Ülkemizdeyse filmin vizyona girip girmeyeceğini bilmiyoruz. Filmin yayınlandıktan sonra ülkemizde de vizyona girecek olması sinema tutkunlarının ve zombi filmi sevenlerini mutlu edecek gibi gözüküyor. İşte bahsi geçen 'Alive'(kore yapımı zombi) filminin fragmanı;

#Alive (2020) #살아있다 Movie Trailer 2 | EONTALK

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!