Kore Yapımı Zombi Filmi Olan Train to Busan: Peninsula'dan İlk Fragman Geldi
Train to Busan'nın devam niteliğinde olan 'Train to Busan: Peninsula' zombi aksiyon filminin merakla beklenen ilk fragmanı ile karşımıza çıktı. İlk filmde yaşananlardan dört yıl sonrasın da alan yapım, farklı karakterlerle bambaşka bir hikayeyi merkezine alarak devam ediyor.

Train to Busan (2016)

Train to Busan (2016)

2016 yılında vizyona giren ve serinin ilk filmi olam niteliği taşıyan Train to Busan, sosyal medyada çok fazla bahsedilmemesine rağmen izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not almayı başaran bir yapımdı.Büyük beğeni toplayan zombi filmlerinden 28 Days Later ve World War Z yapımlarının ortak bir karışımını ortaya sunan Train to Busan, dünya genelinde toplam 92.6 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Train to Busan dört yıllık bir aradan sonra yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peninsula adı verilen devam filminden detayları sizlerle sunalım.

Train to Busan dört yıllık bir aradan sonra yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.  Peninsula adı verilen devam filminden detayları sizlerle sunalım.

ScreenDaily’e bir röportaj veren yönetmen Yeon Sang-ho, devam filmin de Train to Busan da bulunan aynı karakterleri içermeyeceğini ve ilk filmin hikayesini doğrudan takip etmeyeceğini ifade etmişti. Beklentilerimizi de iyice yükselten bu açıklamanın ardından, Peninsula’dan gelecek fragmanı dört gözle beklemeye başlamıştık.  Yeni filmin hikayesin de, Train to Busan’dan dört yıl sonrasını konu alıyor. Kore'deki zombi salgını sonrasında hükümetin yok olduğu yeni bir düzeni tasvir eden Peninsula, hayati bir görev için zombiler tarafından istila edilen Seul'e geri dönmesi gereken bir askerin serüvenini bize sunuyor. İşte, bizlere soluksuz bir zombi gerilimi yaşatacak olan filmden yayınlanan ilk fragman ;

TRAIN TO BUSAN 2 Official Trailer (2020) Peninsula, Zombie Action Movie HD

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!