Bu Hafta Yayınlanan ve Bir Göz Atmanız Gereken 9 Yeni Fragman
Bir sinema sever olarak "Bu hafta hangi fragmanlar paylaşıldı?" ya da "Yeni bir fragman paylaşıldı mı acaba?" şeklinde düşünüyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Paylaşımı bu hafta gerçekleşen yeni 9 fragmanı sizler için yazımız da derledik iyi okumalar.

Sinema severler için her hafta paylaşılan yeni yapımların takibini gerçekleştirmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin araştırması gereken bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor. Özellikle film/dizi severler için son derece önemli  bir yeri olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun bizde farkında olduğumuz için bu hafta paylaşılan yeni fragmanları sizler için derlemiş bulunuyoruz. Bu haftanın en yeni fragmanlarına göz atmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

CURSED (Katherine Langford) | Trailer | Netflix

Cursed, Netflix özel yapımları arasında yer alan yeni bir dizi. Dizide, bir çizgi roman efsanesi olan Frank Miller tarafından yazılmış bir Kral Arthur efsanesi göreceğiz. Buradaki tek ve en önemli fark ise hikayenin kahramanı Arthur değil, gölün hanımı olan Nimue oluyor. "Cursed" vizyon tarihi ise 17 Temmuz.

The Rental - Official Trailer | HD | IFC Films

Dave Franco'nun ilk yönetmenlik denemesi olan filmi The Rental, tatil için bir ev kiralayan iki çiftin başından geçen olayları konu alıyor. Hikaye açısından abes ve bilindik denebilecek yaratıcı olmayan yapımda, bu tür filmlerde olmasını beklediğimiz üzere standart olarak işler yolundan çıkıyor, şiddet dozu artıyor ve film her an daha ürkütücü hale geliyor. The Rental çıkış tarihi ise 24 Temmuz.

TRAIN TO BUSAN PRESENTS: PENINSULA (2020) Official Trailer | Zombie Action Movie

2016 yılında yayınlanan Train to Busan'nın devamında geçecek olan sonu gelmeyen bir aksiyon patlaması sunan 'Train to Busan: Peninsula' zombi felaket filmi olarak serisine devam ediyor. Filmin yayın tarihi hakkında henüz kesin bilgiler olmasa da yapımın kaliteli olduğuna kanaat getirebiliriz. Eğer film hakkında ortaya çıkan bilgileri daha detaylı olarak okumak ister buradaki bağlantıya tıklayarak film hakkındaki yazımıza ulaşabilirsiniz.

Nobody Knows I'm Here | Official Trailer | Netflix

Netflix özel yapımı olan bir başka yapım ise bu Şili filmi, Lost'tan Hurley olarak tanıdığımız Jorge Garcia, bir çiftlik evinde inzivaya çekilmiş eski bir çocuk şarkıcıyı canlandırıyor. İlk başta her şey istediği gibi süren ve kendini soyutlamayı başaran karakterimizin kim olduğu zamanla fark edilmeye başlar ve olaylar gelişir. Nobody Knows I'm Here 24 Haziran'da Netflix'te paylaşılacak.

THE NEST Official Trailer (2020) Jude Law

The Nest, Hollywood'un başarılı oyuncularından ve ülkemizde de çok sevilen Jude Law'ın başrol de olduğu bu filmde, gittikçe daha fazla kontrol manyağı olan bir adamın hayalindeki yaşam için gösterişli evler arasında taşınıp durmasını izleyeceğiz. Hikayesine böyle bakınca devasa bir gayrimenkul reklamı gibi gözükse de yapım aslında bir gerilim filmi olacak. Sundance'da da gösterilen The Nest 18 Eylül'de vizyona girecek.

Athlete A | Official Trailer | Netflix

ABD Jimnastik Takımı'nı sarsan ve takım doktoru olan Larry Nassar'ın 150'den fazla kadına uygunsuz davranışta ve cinsel istismarda bulunduğuna mahkemede tanıklık ettiği skandal, Netflix tarafından belgesel haline getirilip paylaşılıyor. Belgesel de olayların ortaya çıkışını ve takımın sporcularını yüzüstü bırakışı anlatılacak. Athlete A 24 Haziran'da yayınlanacak.

Warrior Nun | Official Trailer | Netflix

Bir Netflix yapımı daha listemizde kendine yer buluyor. Warrior Nun, tam olarak ne beklememiz gerektiğini bilemediğimiz yapımların arasında kendine güzel bir yer ayırıyor. Gençleri hedef alan bu bilim-kurgu aksiyon serisinde bolca silahı ve kutsal güçleri olan bir takım genç, antik kötülüklere karşı savaşacak. Warrior Nun 2 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak.

Palm Springs - Trailer (Official) • A Hulu Original Film

Plam Springs, yakın zamanda Hulu üzerinden yayınlanacak. Ülkemizde özellikle Brooklyn Nine-Nine ile bilinen Andy Samberg'in başrolünde olduğu bu yapımda Samberg ile yapımdaki partneri Cristin Milioti'nin aynı günü tekrar tekrar yaşadıkları bir hikayeyi izleyeceğiz.

Alejandro Jodorowsky's Psychomagic, A Healing Art (Official Trailer)

Bu yapımda da ne anlatıldığına dair çok da bir fikrimiz olduğu söylenemez. Bir nevi şifacı olan Alejandro Jodorowsky, seans olarak bir yapım mı hazırlamış, hakkında belgesel mi çekmişler, yapım ne anlatıyor ve ne zaman vizyona girecek belli bir bilgi bulunmuyor. Yani bu tarz şeylere ilginiz varsa bir şans verebilirsiniz ama neyle karşılaşacağımıza dair bizim çok bir fikrimiz yok açıkçası.

Bu hafta paylaşılan fragmanları ele almış bulunduğumuz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta paylaşılan yeni fragmanlarla ilgili yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!