Sosyal Medya paylaşımı nedeniyle göz altına alınan iş insanı serbest bırakıldı
Sosyal medyada yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alınan Kayserili iş insanı Necip D. serbest bırakılmasının ardından yine sosyal medyadan açıklama yaptı, "Ben bu vatan için canımdan geçeli çok oldu" dedi.

Göz altına alınan iş insanı serbest bırakıldı

Kayserili iş adamı Necip D. sosyal medyada isim belirtmeden bir paylaşım yaptı. Paylaşımında ‘kendisini lider zannedenlere bakın hain, hırsız’ gibi cümleler kullanan Necip D. şikayet üzerine gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusunun ardından Necip D. serbest bırakıldı. 

Ne demişti de gözaltına alınmıştı?

Ne demişti de gözaltına alınmıştı?

İfade verdikten sonra serbest bırakılan iş insanı Necip D. sosyal medya hesabından, kendisine karalama kampanyası başlatıldığını söyledi.

Serbest bırakıldıktan sonra ne dedi?

Serbest bırakıldıktan sonra ne dedi?

EY TURAN YOLCULARI, BAŞBUĞ TÜRKEŞİN GÖNÜL ERLERİ, SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLARIM

16 yaşımdan itibaren baş koyduğum davam için bir çok bayramı ailemden uzak, yusufiye medresesinde geçirdim. Bu bayrama da ailemle başlayamadıysam bile ailem ve siz sevdiklerimin telefon, mesajları devam ediyorum. Ben ülkem için, davam için 40 yıldır makam, mevki gözetmeksizin bedel ödedim ama hiç bir zaman devletimin ve milletimin aleyhinde tek söz söylemedim, söyletmedim! Hakkımda olur olmaz iftiralar ile yapılan bir karalama kampanyası var. Avukatlarım aracılığıyla bu iftiralara karşı adli makamlara gerekli başvurular yapılacaktır. Çok kıymetli dostlar bu süreçte yetişemeyeceğim kadar telefon ve mesaj aldım cevaplayamadıklarım ve görüşemediklerim haklarını helal etsin. Hepinize hayırlı bayramlar diler, teşekkür ederim.
Ben bu vatan için canımdan geçeli çok oldu. Bin canım olsa bini de vatana feda olsun.

ALLAH’IN DEDİĞİ OLUR!

 İş insanı Necip D., alternatif Erciyes Kurultayı’nı her yıl tertip komite başkanlığı yapıyordu. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!