Son Dakika! Kayseri Ülkü Ocakları Kapatıldı!
Sıcak Haber! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’u arayarak kararını bildirdi. Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan görevden alındı, Kayseri Ülkü Ocakları kapatıldı.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan görevden alındı ve Kayseri Ülkü Ocakları Kapatıldı

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla görevden alındı. 

Kayseri Ülkü Ocakları ve bağlı bulunan şehrimizdeki bütün şubeleri de ikinci bir emre kadar kapatıldı.

SERDAR TURAN: GÖREVİM SONA ERMİŞTİR

Serdar Turan konuyu sosyal medya hesabından şöyle duyurdu: 

“Kıymetli büyüğümüz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emriyle Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevim sona ermiştir. Bundan sonra da bir ülkücü olarak liderimizin emrine olmaya devam edeceğim. Kamuoyuna duyurulur.”

DEVLET BAHÇELİ, BAKİ ERSOY’U ARADI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’u arayarak kararını bildirdiği, bunun üzerine Ersoy’un MHP İl Başkanı Serkan Tok ile birlikte Ülkü Ocakları binasına giderek Turan’a Bahçeli’nin kararını tebliğ edip Ülkü Ocakları binasının anahtarlarını teslim aldıkları öğrenildi.

Konuyla ilgili görüşünü aldığımız MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “Liderimiz beni telefonla arayarak durumu bildirdi, İl Başkanımız Serkan Tok ile birlikte ocağımıza giderek Serdar Turan’a durumu tebliğ edip anahtarlarımızı teslim aldık. 

İl ocak ve bağlı bütün ocaklar liderimizin talimatıyla ikinci bir emre kadar kapalı kalacak. Tamamıyla liderimizin takdiridir.” dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!