The Last of Us Part II'den Yeni Bir Video Yayınlandı
Çok uzunca bir zamandır merak edilen oyunlarından biri olan The Last of Us Part II'nin Amerika televizyonlarında yayınlanan yeni bir televizyon reklamı ortaya çıktı. CGI teknolojisiyle oluşturulan bu tanıtım içeriği olan video, oyuna dair gerçek oynanış görüntüleri içermiyor.

1. The Last of Us Part II

The Last of Us Part II

2020 yılının en merak edilen ve çıktığı anda kuvvetle muhtemel sektöre damgasını vuracak olan konsol oyunlarından biri olan The Last of Us Part II’nin neredeyse tüm hikâyesi, geçtiğimiz günlerde görsellerle birlikte internet ortamına sızdırılmıştı. Yaşanan bu talihsiz olayın ardından oyuna dair tüm geliştirme  ve yapım aşamalarını hızlandıran geliştirici firma Naughty Dog, oyunun 19 Haziran’da piyasaya sürüleceğini birkaç gün kadar önce duyurmuştu.

Yaşanan bu talihsizliğin etkileri yavaş yavaş unutulurken bu süreçte oyuna dair birçok yeni video biz oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Şimdiyse The Last of Us serisinin hayranları, devam oyununun Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan yeni bir Televizyon reklamını seyrettiler. Şimdi ise o CGI  teknolojisiyle yapılan videoyu izleyelim sonrada video hakkında değerlendirmelerde bulunalım. 

2. The Last of Us 2: TV Spot (CGI Trailer)

Yaklaşık olarak 30 saniye süren bu video, The Last of Us serisinin baş rollerinden olan  Ellie’nin   hikâyesine odaklanıyor. Videonun başlar başlamaz Ellie’nin birinden, birilerinden veya bir şeyden kaçmaya çalıştığını, kaçarken ‘takırdayanlar’ ile karşı karşıya geldiğini görüyoruz. Burada Ellie’yi kovalayanın kim ya da ne olduğunu bilmiyoruz.  Ayrıca videoda Ellie’nin gitar çalarak Lotte Kestner’ın ‘True Faith’ parçasını söylediğini de bize sunuyorlar. The Last of Us Part II’ye ait olan bu video, PlayStation’dan bu hafta paylaşılan son video olabilir. Bundan önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere Sony, normal şartlar altında 4 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan PlayStation 5 etkinliğinin ABD’de sürmekte olan iç  karışıklıklar ve protesto eylemleri sebebiyle etkinliğin ertelendiğini duyurmuştu. Etkinliği süresiz olarak ertelediğini belirten firma, yapılan açıklamasın da “Şu anda kutlama zamanı değil” ifadelerine yer vermişti. PlayStation 5 etkinliğindeki ortaya çıkan ertelenmeye rağmen The Last of Us Part II’nin çıkış tarihinde herhangi bir değişiklik şimdilik söz konusu değil. Bu noktada oyun, büyük bir aksilik çıkmazsa 19 Haziran 2020 tarihinde serinin hayranlarıyla buluşacak ve PlayStation 4’e özel bir oyun olarak piyasaya sürülecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!