The Last of Us Part II’den Tanıtım Videosu Geldi
Sony, The Last of Us Part II için televizyon reklamı şeklinde kısa bir tanıtım videosu yayınlamıştı. Videonun daha uzun bir versiyonu ise bugün internet üzerinden paylaşıldı.

Uzun zamandır beklenen ve salgın nedeniyle çıkışı iki defa ertelenen oyunun tanıtım videosu, pek çok Hollywood yapımı için hazırlanan fragmanlara taş çıkartacak cinsten, pek çok Hollywood yapımından daha kaliteli olarak değerlendire biliriz.

2. The Last of Us Part II;

The Last of Us Part II;

Videodaki ana fikir aslında çokca basit ve görsel sanatlarda bugüne kadar defalarca kullanılmış bir teknik: 'gitar çalıp geçmişi düşünmek'. Ellie, New Order adlı şarkıdan bir bölümü söylerken bir yandan da geçmişte gerçekleşen olayları hatırlıyor.  Sözlerin arka planda ilerleyen videodaki olaylarla örtüşmesi ve kullanılan hikâye anlatım teknikleri oldukça başarılı gözüküyor ve bizlere güzel bir sinematik izleme imkanı sunuyor.  Videonun daha kısa olan 30 saniyelik versiyonu ise ABD’de televizyonlarda da yayınlanıyor. O videoya da buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. İşte paylaşılan o yeni video;

3. The Last of Us Part II – Official Extended Commercial | PS4

Daha önce koronavirüs salgınından dolayı iki defa ertelenmek zorunda kalınan 'The Last of Us Part II',   19 Haziran 2020’de uzun süredir oyunu beklemekte olan hayranlarıyla buluşacak ve PlayStation 4'e çıkacak.  Bu bilgiyi de verdikten sonra The Last of Us Part II'nin konusuna kısaca göz atmadan geçmeyelim. 

 The Last of Us Part 2'nin Konusu ;

İlk oyunun beş yıl sonrasındaki bir zamanda geçen The Last of US Part II'de Ellie ve Joel, Wyoming eyaletindeki Jackson kasabasında kendilerine huzurlu yeni bir hayat kurmayı başarıyorlar. Ne var ki yaşanan talihsiz bir olay nedeniyle Ellie, intikam yemini ederek amansız bir mücadeleye çıkıyor biz oyunculara da Ellie'nin bu macerasında ona yardımcı olmak görevi düşüyor.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizi diğer yazılarımıza buraya tıklayarak yönlendirerek yazımıza son vermek istiyorum okuyan herkese teşekkürler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!