The Last of Us: Part II'den Beklenen Video Geldi
Sony'nin oyuncular tarafından çok sevilen ve merakla beklenen The Last of Us'ın devam oyunu olan The Last of Us: Part II' den yeni bir oyun içi fragman yayınladı.

1. The Last of Us: Part II' den yeni bir fragman yayınladı.

The Last of Us: Part II' den yeni bir fragman yayınladı. State of Play The Last of Us: Part II

Sony'nin PlayStation'a özel yayınlanan ve merakla beklenen konsol oyunu The Last of Us: Part II' den 'State of Play' etkinliği kapsamında yeni bir fragman yayınlandı. İşte yayınlanan o oyun içi fragman;

2. The Last of Us Part II - State of Play | PS4

3. The Last of Us: Part II Konusu

The Last of Us: Part II Konusu

'The Last of Us: Part II'nin Konusu: 

İlk oyunun beş yıl sonrasındaki bir zamanda diliminde geçen The Last of US Part II'de Ellie ve Joel, Wyoming eyaletindeki Jackson kasabasında kendilerine huzurlu yeni bir hayat kurmayı başarıyorlar. Ne var ki yaşanan talihsiz bir olay nedeniyle Ellie, intikam yemini ederek amansız bir mücadeleye çıkıyor biz oyunculara da Ellie'nin bu macerasında ona yardımcı olmak görevi düşüyor. 

The Last of Us: Part II'nin İçinde Bulunduğu Dünya;

The Last of Us: Part II' de içinde bulunduğumuz dünya da yaklaşık 25 yıl önce ortaya çıkan ve insanları başka birer yaşam formuna dönüştüren bir virüs sonucu insanlar bugün ki yaşamlarından uzaklaşmış ve değişmiş bir şekilde bulunuyor. Yeni yaşama şekilleri ise birbirinde farklı olan topluluklar olarak boy gösteriyor bu topluluklardan ilki kaosun hakim olduğu bölgeler bu bölgelerde insanlar birbirleri ile savaşarak veya hayatta kalmak amacı ile başkalarına saldırdığı bir gerçeklik bir diğeri ise kimi yerlerde de az da olsa medeniyetten arda kalanlarla yaşamaya çalışan insanların var olduğu ve sürdürdüğü topluklar şeklinde hayat buluyor.

The Last of Us: Part II Çıkış Tarihi;

Sony'nin merakla beklen oyunu The Last of Us: Part II'nin erişime sunulacağı(çıkış tarihi) tarih; 

19 Haziran 2020 olarak belirtiliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!