Steam'de Fiyatı 31 TL Olan 'Adam Wolfe' Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam'de 31 TL fiyat etiketi ile satılan 'Adam Wolfe' oyunu ücretsiz yapan Indiegala, point & click türündeki oyunlara ilgi duyan oyuncuları sürükleyici bir hikayenin içine sokacak.

'Point & Click' oyun türünde farenizi kullanarak hareket ediyorsunuz ve seçeneklere tıklayarak çeşitli kararlar alıyorsunuz. Üstelik Indiegala'nın başlatmış olduğu bu Adam Wolfe kampanyası, geliştirici ekibin oluşturduğu 4 Adam Wolfe bölümünü birden kapsayarak ücretsiz olarak bizlere sunuyor

2. Adam Wolfe ;

Adam Wolfe ;

Ücretsiz olarak verilen Adam Wolfe oyunu, bir point & click oyunundan bekleyebileceğinz her şeyi karşılıyor. Geliştirici ekip, bu oyunu tasarlarken en ufak detayı bile düşünerek ve oyuncuları tam anlamıyla tatmin etmeye çalışmış. Oyunumuzun Steam üzerindeki yorumlarına baktığımız zaman, geliştirici ekibin amacına ulaştığını görüyoruz.

Oyuna ismini veren Adam Wolfe isimli bir dedektifin hayatına eşlik ettiğimiz bu oyunda, kahramanımızın kaybolan kız kardeşini bulmaya çalışıyoruz. Bizlere sunulan türlü türlü bulmacalar, bizleri Wolfe'u kardeşine biraz daha yakınlaştırıyor.  Adam Wolfe, yukarıda da bahsettiğimiz gibi dört farklı bölüm olarak sunulmuş bir oyun. Indiegala'nın başlatmış olduğu ücretsiz oyun kampanyası Adam Wolfe'un macerasının tümüne erişmenizi sağlıyor. Bu da sizi, Steam'deki ek bir masraftan kurtarmış oluyor.

Adam Wolfe oyununun belki de en dikkat çeken noktası, kaliteli bir grafik deneyimi sunarken yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaması. Açıklamak gerekirse bu oyunu yüksek ayarlarda oynayabilmeniz için 2.0 GHz hızında bir işlemci ve 2 GB RAM'e sahip bir bilgisayarınızın olması yeterli. Yani giriş seviye bir bilgisayara sahip olsanız bile bu ilgi çekici oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

3. Ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler;

Ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler;

Adam Wolfe'a ücretsiz olarak sahip olabilmek için izlemeniz gereken adımlar:

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayarak ve Adam Wolfe kampanyasının sayfasına erişin.
  • "Login to add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadı iseniz kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturmanız gerekiyor oluşturduktan sonra.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç süre bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Adam Wolfe'un olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
Bir belirtmede bulunalım aldığınız oyun Steam oyun kütüphanenize gitmiyor Indiegala'nın sayfası üzerinizden cihazınıza indirerek oyuna erişim sağlıyorsunuz. Bunu da belirttikten sonra yazımıza son veriyoruz umarız yardımcı olabilmişizdir herkese iyi günler diliyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!