Sony PlayStation Plus'a Özel Haziran Ayının İlk Bedava Oyununu Açıkladı
Sony, haziran ayında PlayStation Plus sahiplerine özel bedava olarak sunacağı ilk oyunu açıkladı. Bu oyun;
Call of Duty: WWII, ertesi günden itibaren PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz olarak PlayStation Store'dan alınabilecek.

PlayStation 4

PlayStation 4

Sony, PlayStation Plus sahiplerine her ay ücretsiz oyunlar sunuyor. Mayıs ayı için   'Cities: Skyline'  ve  'Farming Simulator 2019' oyunlarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Sony, haziran ayında vereceği ilk ücretsiz oyununu açıkladı bu oyun 'Call of Duty: WWII' olacak ve 26 Mayıs tarihinden itibaren üyeler bu oyuna ücretsiz olarak erişebilecek. Sony'nin yapmış olduğu bir diğer açıklamaya göre haziran boyunca ücretsiz olacak diğer oyunların listesi de bu hafta içerisinde yayınlanacak. PlayStation Plus üyesi iseniz 'Call of Duty: WWII' oyununa 6 Temmuz(Pazartesiye) kadar ücretsiz olarak erişebileceksiniz. 

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

'Call of Duty: WWII' Oyununun Hikayesi; Amerikan 1. Piyade Tümeni'ne yeni katılan Er Ronald 'Red' Daniels'ın ilk gününde 'Normandiya Çıkarması' harekâtına katılmasını ile başlıyor. Normandiya kıyılarındaki büyük çarpışmadan sağ kurtulan Red ve takımı, Almanya'ya doğru savaşarak ilerlerken oyunculara da, 'Hürtgen Forest' ve 'Battle of the Bulge' gibi ünlü ikinci dünya savaşı mekânlarının savaşlarının atmosferini hissetme imkanı sağlıyor. Yazımızda bahsettiğimiz oyun yani 'Call of Duty: WWII' 3 Kasım 2017 tarihinde oyuncuların erişimine sunuldu ve o cepheden  pek çok beğeni topladı ve olumlu yorumlar aldı. İşte ücretsiz verilen ve pek çok oyuncu tarafından beğenilen 'Call of Duty: WWII'  fragmanını da paylaşmadan geçmeyelim. 

Official Call of Duty®: WWII Reveal Trailer

PlayStation Plus

PlayStation Plus

Bahsetmeden geçmek istemediğimiz bir husus daha var ücretsiz sunulan oyunları oynayabilmeniz için halihazırda aktif(kullanımda olan) bir PlayStation Plus üyeliğine sahip olmanız gerekiyor fakat oyunlar otomatik olarak oyun kütüphanenizde gözükmüyor. Eğer halihazırda PlayStation Plus üyeline sahipseniz ve hâlâ mayıs ayının da verilen ücretsiz oyunlarını almadıysanız, 1 Haziran tarihine kadar'Cities: Skylines' ve 'Farming Simulator 2019' oyunlarına ücretsiz olarak sahip olup oyun kütüphanenize ekleye bilirsiniz. Eğer PlayStation Plus üyeliğiniz bulunmuyorsa PlayStation'ın resmi PlayStation Plus üyelik sayfasını inceleyip, fiyat bilgileri ve PlayStation Plus üyeliğin getirdiği avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!