Sony PlayStation, Marvel’s Iron Man VR Setini Ön Satışa Sundu
Merakla beklenen PlayStation VR oyunu 'Marvel’s Iron Man VR', set olarak ön satışa sunuldu. Ön sipariş verenler, stokları neredeyse tükenme noktasına getirdi.

1. Iron Man VR

Iron Man VR

Iron Man hayranlarının son zamanlarda aralarında çok bahsi geçen 'Marvel’s Iron Man VR', 3 Haziran tarihinde bekleyenlerine güzel vakitler geçirtmek için hazırlanıyor. Kısa süre önce bir set olarak ön satışa sunulmuş olan Marvel’s Iron Man VR Bundle'ın, stokları çoktan erimiş bulunuyor şuan için bu özel pakete erişmek biraz güç gibi gözüküyor. Oyunun çıkış tarihiyle birlikte piyasaya sürülecek olan bu set, diğer PlayStation VR setleriyle aynı fiyat bedeline sahip olacak. Herhangi bir PlayStation VR setinin bile, liste fiyatıyla stoklarda bulmanın bir hayli zor olduğu şu dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu set için de benzer bir durum yaşanıyor.

2. PlayStation Marvel’s Iron Man VR Paketi

PlayStation Marvel’s Iron Man VR Paketi PlayStation VR

Bahsi geçen bu özel set içinde; 

Bir adet PlayStation VR gözlüğü, bir adet kamera, iki adet Move kontrol cihazı, Marvel’s Iron Man VR’ın fiziksel kopyası ve bir oyun diskiyle birlikte sahip olunabiliyor. Halihazırda bir PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro'ya sahipseniz setle birlikte gelen ekipmanlar aracılığıyla platformda bulunan diğer oyunları da deneyimleyebilirsiniz. PlayStation VR platformundaki deneyebileceğiniz diğer oyunlara bir kaç örnek vermek gerekirse; Skyrim, Resident Evil 7 ve No Man’s Sky'ı örnek gösterebiliriz.

Son derece güzel olan bu PlayStation VR deneyimi yaşamak için gereken her şeye önceden sahipseniz sadece oyunu, PlayStation Store üzerinden satın alarak bu deneyime ulaşabilirsiniz. Tabii burada oyunu oynamak için setinizde halihazırda Move kontrol cihazlarının olduğunu varsayıyoruz. Eğer  bütün ekipmanları tamamladıysanız oyunu oynamak için önünüzde herhangi bir sorun bulunmuyor. Oyun, sizi bir Iron Man zırhının içine sokacak, gökyüzünde bulutların içinde süzülürken düşmanlarınızı havaya uçurmanıza imkan sağlayacak. Zırhlarınıza geliştirme yapmak istediğinizde ise Tony Stark  garajına sahip olduğunuzu unutmayın.Yazımıza son vermeden önce sizlere bu cihazın fiyatını da belirtmek istedik ülkemizde henüz resmi bir açıklama bulunmadığı için Marvel’s Iron Man VR Bundle’ın yurt dışı fiyatının şu anki kur üzerinden çevrilen fiyatının 2.371 TL olduğunu belirtelim. İşte özel pakete sahip olan oyunumuzun fragmanı;  

3. Marvel’s Iron Man VR – Announce Trailer | PS VR

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!