Project CARS 3 Duyuruldu
Project CARS 3, bu yaz bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Duyuru bir video ile yapıldı. Project CARS 3 Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayınlanması planlanan başarılı bir yarış simülasyonu oyunudur.

1. Project CARS 3 PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisayar Platformlarına Geliyor;

Project CARS 3 PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisayar Platformlarına Geliyor;

Gelecek olan yeni Project CARS oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Şimdilik kesin çıkış tarihi belirtilmeyen oyun bu yılın yaz aylarında oyuncuların erişimine sunulacak. Project CARS 3 oyununda dünyanın dört bir yanında bulunan şehirlerde araç kullanabileceğiz bunun yanı sıra pistlerde de profesyonel yarış ortamlarını aratmayan şekilde de yarış simülasyonunu deneyimlemeye olanak sağlayacak gibi görünüyor. Bandai Namco'nun oyunla ilgili yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeler;

 “Nihai sürüş yolculuğunuz için hazırlanın, elit firmaların yol ve yarış arabalarını alın, geliştirin ve kişiselleştirin. Yarışçı kahraman kişiliğinizi özelleştirin. Ve hafta sonu savaşçısından yarış efsaneliğine yükselene kadar, dünyanın nefes kesici noktalarında yarışın.” ifadelerini kullandı.

Yapılan paylaşımın yanı sıra bir de tanıtım videosu paylaşıldı işte paylaşılan o video;

2. Project Cars 3 - Official Announcement Trailer (4K)

Bahsettiğimiz gibi oyunda hem şehir içinde hem de profesyonel yarış pistlerinde mücadele etmek mümkün olacak. Kullanılacak pek çok farklı otomobil olduğunu da tanıtım videosunda rahat bir şekilde görebiliyoruz. Tanıtım videosun da görebildiğimiz kadarıyla isteğimize bağlı olarak kimi zaman ünlü Fransa’da ki Le Mans’da yarışacağız, kimi zamanda güzel İtalyan caddelerinde apaçilik yaparak fink atacağız. Project CARS 3, ABD, Tokyo gibi farklı bölgelerde de otomobil kullanma deneyimi yaşamamıza imkan sağlayacak gibi görünüyor. Oyunda bu farklı şehirlerde yarışmak ve gezmek dışında hem sürücü olarak kendi yeteneklerimiz de kişiselleştirmeye gidebiliyoruz, hem de elde ettiğimiz otomobilimizi -daha doğrusu otomobillerimizi- istediğimiz doğrultusunda kişiselleştirebiliyoruz. Jantlar, kaplamalar, vinyl ve araç rengi gibi pek çok konuda son karar oyuncu olarak bizlere kalıyor. Bekleyelim görelim bizce Project CARS 3 çıkış yaptığı zaman kuvvetle muhtemel kendi alanına yenilikler getirerek biz oyunculara güzel deneyimler yaşatacak bir oyun olacak gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!