PlayStation 5 Oyun İncelemesi: Serimizin Yedinci Oyunu Returnal
PlayStation 5 etkinliğinde tanıştığımız oyunlardan bir diğeri olan Returnal üçüncü şahıs nişancı türünde bir korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve oyunseverleri ciddi anlamda etkileyecek gibi görünüyor.

Housemarque tarafından geliştirilen oyun, temelinde bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunuyor. Oyunun geliştirici ekibi, TPP türüne eklediği korku ögeleriyle Returnal'ı daha da etkileyici hale getirmeyi amaçlıyor. Gezegenimizden çok uzakta geçecek bu oyunda, bir kadına uzayda hayatta kalmasının yanı sıra gizemleri çözmesinde de yardımcı olacağız. 

2. Returnal Korku ve Bilim Kurguyu Aynı Anda Sunacak:

Returnal Korku ve Bilim Kurguyu Aynı Anda Sunacak:

Returnal Konusu ve Oynanışı:

Returnal , bir kadın astronotun başına gelen olayları bizlere anlatıyor. Uzay yolculuğu sırasında kaza yapan bu astronot, Dünya'dan çok uzakta bir gezegene düşmesi üzerine gezegende yalnız olduğunu sanıyor ancak hiçbir şey göründüğü gibi basit olmayacak ve dünya dışı yaratıklar, astronotumuza zorlu ve korku dolu anlar yaşatacak. Şimdilik oyunla ilgili çok fazla bilgiye sahip olduğumuz söylenemez. Ancak oyun da Roguelike mekaniğinin bulunduğunu söylememiz de bir sakınca yok. Yani karakterimizin her ölümü, uzayın derinliklerini biraz daha değiştirecek. Aksiyon ve korku dolu bu oyun, oyun severlerin favorilerinden biri olacak gibi duruyor. Şimdilik elimizde olan bilgiler bunlar bunların yanı sıra yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Eğer dilerseniz buradaki bağlantıya tıklayarak PlayStation 5'e çıkacağı kesinleşmiş olan diğer oyunlarında incelemelerine ulaşabilirsiniz dedikten hemen sonra yazımızı bitirmeden önce sizlerle PlayStation 5 etkinliğinde bizlerle paylaşılan Returnal videosunun da paylaşalım işte PlayStation 5'e çıkacağı kesinleşmiş olan Returnal 'in tanıtım videosu; 

3. Returnal - Announcement Trailer | PS5

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!