PlayStation 5 Oyun İncelemesi: Serimizin Beşinci Oyunu Project Athia
Herkese merhaba bugün ki yazımızı sizlere kısa süre önce PlayStation 5'e çıkacağı kesinleşmiş olan oyunların konuları ve oynanışları hakkında bilgi olması amacı ile paylaşmış olduğumuz serimize devam ediyoruz iyi okumalar.

Sony PlayStation’ın blog sayfasında Project Athia hakkında bir yazı kaleme alan Luminous Productions’ın başkanı ve oyun yönetmeni Takeshi Aramaki, en son teknolojileri sanatla birleştiren tamamen yeni bir oyun deneyimi ortaya koyduklarını söyledi. 

Fikirlerinin PlayStation 5 ile hayat bulduğunu belirten Aramaki, “Project Athia, oyuncuları güzelliğin, umutsuzluğun ve dehşetin bir arada olduğu geniş ve ayrıntılı bir dünyaya taşınmayı dört gözle bekliyor” dedi. Bu projede, PlayStation 5 donanımının heyecan verici potansiyelinden tam olarak yararlanmak için çalıştıklarını ifade eden oyun yönetmeni, bu sözleriyle heyecanımızı ve oyun için oluşan  beklentilerimizi daha da artırdı diyebiliriz.

2. Project Athia

Project Athia

Project Athia Konusu ve Oynanışı:

PlayStation5’e özel olarak geliştirilen Project Athia, fantastik unsurlarla bezenen büyüleyici bir evrene sahip olacak. Sanatsal görselliği merkezine koyan bir yapım olmasının yanı sıra oyuncuları aksiyon ve maceraya doyabilecekleri benzersiz bir dünyaya götürecek gibi gözüküyor. Project Athia hakkında fazla detay paylaşmayan Aramaki, gelecekte oyuna dair daha fazla bilgi vereceklerini açıkladı. Şimdilik elimizde olan bilgiler bunlar bunların yanı sıra yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz Eğer dilerseniz buradaki bağlantıya  tıklayarak PlayStation 5'e çıkacağı kesinleşmiş olan diğer oyunlarında incelemelerine ulaşabilirsiniz dedikten hemen sonra yazımızı bitirmeden önce sizlerle PlayStation 5 etkinliğinde bizlerle paylaşılan Project Athia videosunun da paylaşalım işte PlayStation 5'e çıkacağı kesinleşmiş olan Project Athia'nın tanıtım videosu; 

3. Project Athia – Teaser Trailer | PS5

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!