PlayStation 5'in Öne Çıkan Özellikleri Resmi Sitesinde Güncellendi
Sony, bu sene PlayStation 5 için açtığı web sitesinde güncellemeye gitti. Güncellenen PlayStation 5 sayfasında yeni nesil oyun konsolunun oyun deneyimini kökten değişiklik getirmeyi vadeden özelliklerine değiniliyor. Yapılan güncelleme, yeni bir PlayStation 5 etkinliğinin de yolda olduğuna dair bir işaret olabilir.

1. PlayStation 5

PlayStation 5

Sony'nin yakında PlayStation 5 etkinliğiyle karşımıza çıkacağına dair söylentilerin olduğu bir dönemdeyiz. Oyuncuların merakla yeni nesil konsol hakkında duyuruları beklerken şirket, resmi sitesini güncelleyerek PlayStation 5 sayfasına sistemin öne çıkan bazı özelliklerini listeledi.

Sony, şubat ayında oluşturduğu bu yeni konsol hakkında ki web sayfasında yalnızca PlayStation 5'in logosu ve oyuncuların sistemle ilgili yeni güncellemeleri almak için kayıt olabilecekleri bir alan bulunuyordu. Resmi PlayStation 5 web sitesi, sistemin vadettiği en iyi özellikleri açıklayan bilgilerle güncellendi.

2. İşte Yeni PlayStation 5 Sayfasında Yayınlanan Konsolun Özellikleri

İşte Yeni PlayStation 5 Sayfasında Yayınlanan Konsolun Özellikleri

Sony, PlayStation 5 sayfasında yeni bir özellikten bahsetmedi. Sony, yeni oyun konsolunun donanımı hakkında daha önce tanıttığı ve vadettiği konulara değindi. Güncellenen sayfada PlayStation 5'in  'yıldırım hızındaki' donanım bileşenleri, konsolun nefes kesici grafiklerle yeni nesil oyun deneyimi sunan kısmına,  Dualsense kontrol cihazının dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyici özellikleri ve konsolun 3 boyutlu ses teknolojisi vurgulandı.

3. Bonus Bilgi Olarak

Bonus Bilgi Olarak

Sony, bu akşam saat 23.00'da The Last of Us: Part II'ye daha yakından göreceğimiz bir 'State of Play' yayını gerçekleştirecek ve konsol devinin bundan sonraki planı büyük ihtimalle PlayStation 5'e yönelik olabilir. Son zamanlarda da fazlasıyla ortaya çıkan söylentiler, yeni nesil konsol için haziran ayının başında gerçekleşecek bir etkinliğe işaret ediyor. 

Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmezse  Sony'nin PlayStation 5'in tasarımına, çıkış tarihine ve fiyatına dair bilgileri yakın zamanda duyurması olası. PlayStation 5'in web sitesinin güncellenmesi de, yakında yeni duyuruların gelebileceğine dair bir dikkat çekici bir işaret olabilir. PlayStation 5'in güncellenen sayfasına bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!