PlayStation 4 Pro'nun 'The Last of Us Part 2' için Özel Sürümü Duyuruldu
Piyasaya sürülmesine çok az zaman kalan The Last of Us Part II için bir adım daha atan Sony, özel sürüm PlayStation 4 Pro'yu duyurdu. Oyunun baş kahramanı Ellie'nin dövmesini PlayStation 4 Pro'nun kasasına işlerken benzer işlemleri PlayStation 4'ün kullanımını sağlayan DualShock 4 cihazı, bir kablosuz kulaklık ve 2 TB'lik taşınabilir diske de uyguluyor.

1. Playstation 4 Pro The Last Of Us Part 2 Edition

Playstation 4 Pro The  Last Of Us Part 2 Edition

Piyasaya sürülmesine çok az zaman kalan The Last of Us Part II için bir adım daha atan Sony, özel sürüm PlayStation 4 Pro'yu duyurdu. Oyunun baş kahramanı Ellie'nin dövmesini PlayStation 4 Pro'nun kasasına işlerken benzer işlemleri PlayStation 4'ün kullanımını sağlayan DualShock 4 cihazı, bir kablosuz kulaklık ve 2 TB'lik taşınabilir   diske de uyguluyor.

2. Playstation 4 Pro The Last Of Us Part 2 Edition

Playstation 4 Pro The  Last Of Us Part 2 Edition

Bu özel sürüm konsol, ilk oyundan da tanıdığımız oyunun baş kahramanı olan Ellie'nin dövmesiyle kaplanmış olan mat siyah renkte bir tasarıma sahip. PlayStation 4 Pro'nun kasasındaki işlemeler, bu efsane konsola bambaşka bir görünüm kazandırıyor.

PlayStation 4 Pro The Last of Us Part 2 Edition Fiyatı ne kadar?

Sony tarafındangelen haberlere göre kullanıcılar, The Last of Us Part II temalı PlayStation 4 Pro ve diğer aksesuarlara farklı paketler halinde alabilecekler. Örneğin eğer Ellie'nin dövmesi ile bezenmiş özel bir PlayStation 4 Pro, The Last of Us Part II, oyuna özel PlayStation 4 teması, oyunla ilgili oyun kahramanları  ve oyuna ait dijital içeriğe erişebilmek için kullanacağınız bir koda sahip olmak isterseniz, ABD'de 399 dolar (vergisiz bir şekilde 2.726,TL) ödeme yapmanız gerekiyor.

Yukarıda bahsettiğimiz paket bütçenizi aşıyor ya da zaten bir PlayStation 4 Pro sahibiyseniz, 64 dolar (vergiler hariç 443 TL) karşılığında özel tasarım DualShock 4'e sahip olabiliyorsunuz. Bu özel tasarım DualShock 4; yine dövme motifinin yanı sıra dokunmatik bölümde The Last of Us Part II'nin logosunu içeriyor. Bu oyun kontrolcüsü de mat siyah bir renge sahip.

Sony'nin The Last of Us Part II'ye özel olarak hazırladığı ve oyunculara sunduğu kablosuz kulaküstü kulaklık modelini satın almak isteyen oyunseverler, 99 dolar (vergiler hariç 681 TL) ödeme yapmaları gerekiyorken PlayStation 4 ile tam uyumlu sıkıntısız olarak çalışabilen 2 TB boyutlu Seagete markalı taşınabilir disk için 89 dolarlık (vergiler hariç 613TL) ödeme yapılması gerekiyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!