Merakla beklenen Blair Witch’in Nintendo Switch'e çıkış tarihi ortaya çıktı
Şu anda PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarlar için erişime sunulmuş olan 'Blair Witch' oyununun Nintendo Switch kullanıcıları için çıkış tarihi 25 Haziran olarak ortaya çıktı.

1. Blair Witch

Blair Witch

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere halihazırda PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarda oynanabilen Blair Witch oyunu,  25 Hazirandan itibaren Nintendo Switch platformu üzerinde de oynanabilecek yani 

Blair Witch'in Nintendo Switch'e çıkış tarihi 25 Haziran olarak lanse edildi.

Blair Witch's Nintendo Switch release date was launched as June 25.

Piyasaya sürülüşünün birinci yıl dönümüne özel olarak, oyunun Nintendo Switch versiyonuna ait daha önce hiç görülmemiş yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Her ne kadar oyunun grafiklerine de düşürülmeler de bulunulsa da bu durum Nintendo Switch kullanıcılarına yabancı gelmeyen bir durum olduğundan büyük bir sorun yaşanmayacaktır çünkü grafiklerin düşük olması bile oyunun sürükleyiciliğinin ve korku konusundaki başarısının önüne geçecek gibi gözükmüyor.

İşte o yıl dönümüne özel olarak paylaşılan o video;

3. Blair Witch - Nintendo Switch - Launch Date Reveal

Bloober Team ekibi tarafından hazırlanan ve geçen yıla damgasını vurarak en çok konuşulan psikolojik korku oyunu olma niteliği taşıyan Blair Witch’in Nintendo Switch’e gelmesinin üzerine gelin oyunun piyasaya sürüldüğü gün kullanıcılarla paylaşılan resmi yayın açıklamasıyla oyunun konusuna da inceden bakalım. 

5. Blair Witch'e ait Oyun içi Görsel;

Blair Witch'e ait Oyun içi Görsel;

Oyunun konusunu anlatan kısa paylaşım;

“Yıl 1996. Genç bir çocuk, Maryland Burkittsville yakınlarındaki Black Hills Forest’ta ortadan kayboldu. Siz de bu maceraya olaylı bir geçmişi bulunan eski polis memuru Ellis olarak katılacaksınız. Başlangıçta sıradan olan bu soruşturma çok kısa zamanda sonsuz bir kabusa dönüşecek. Siz, korkularınızla ve Blair Witch’le yüzleşirken gizemli bir güç, ormanın derinliklerinde peşinize düşecek.”  Eğer iyi bir sisteme veyahut PlayStation 4 yada Xbox One sahipseniz ve korku oyunu oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir yapım olan Blair Witch'i kesinlikle tecrübe edip deneyimleyebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!