Koronavirüs Nedeniyle Ertelenmek Zorunda Kalan Filmlerin Yeni Vizyon Tarihleri
Koronavirüs sebebiyle vizyona girecek pek çok film ileri bir tarihe ertelendi. Bu yazımızda sizlere, pek çoğumuz tarafında uzunca bir süredir beklenen, ancak bir süre daha beklememiz gereken filmlerden bazılarının yeni vizyona giriş tarihlerini açıklıyoruz.

1. Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

Koronovirüs'den etkilenmeden önceki Vizyon tarihi; 5 Haziran 2020 

Yeni Vizyon Tarihi: 14 Ağustos 2020

Wonder Woman 1984 Filminin Konusu;

Fragmanın yayınlandığı Brezilya'daki Comic Con Experience'da konuşan Jenkins'in, "80'lere has, büyük ölçekli bir aksiyon filmi" olarak nitelediği Wonder Woman 1984, Diana Prince'in varlıklı iş insanı Max Lord ve çizgi romanlardaki önemli düşmanlarından Cheetah'a karşı mücadelesini anlatacak.


2. Black Widow

Black Widow

Koronovirüs'den etkilenmeden önceki Vizyon tarihi; 1 Mayıs 2020  

Yeni Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2020

Black Widow Filmini Konusu;

Scarlett Johansson'un Natasha Romanoff rolüne geri döndüğü Black Widow, geçmişinden çıkıp gelen ailesiyle büyük bir tehdide karşı birlik oluşturmak zorunda kalan Black Widow'un hikâyesini anlatıyor.

3. James Bond No TimeTo Die

James Bond No TimeTo Die

Koronovirüs'den etkilenmeden önceki Vizyon tarihi; 1 Nisan 2020

Yeni Vizyon Tarihi: 25 Kasım 2020

James Bond No TimeTo Die Konusu;

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya, Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

4. Mulan

Mulan

Koronovirüs'den etkilenmeden önceki Vizyon tarihi; 27 Mart 2020 

Yeni Vizyon Tarihi: 24 Temmuz 2020

Mulan Filminin Konusu;

Disney'nin 1998 yapımlı klasik animasyon filminin canlı çekim uyarlaması olan Mulan, Çinli genç bir kadının babasını kurtarmak için erkek kılığına girerek askerlerin arasına karışmasını ve bu süreçte Çin'in gelmiş geçmiş en cesur kahramanlarından biri olma hikâyesini anlatıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!