Lise öğrencilerine 750 soruluk 4'üncü soru destek paketi yayımlandı!
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan lise öğrencileri için tüm sınıf seviyelerinde tekrar testlerinden oluşan 750 soruluk 4'üncü soru destek paketinin yayımlandığı duyuruldu.

MEB'den tüm sınıf seviyelerinde tekrar testlerinden oluşan 750 soruluk dördüncü Soru Destek Paketi yayımlandı

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, 

Uzaktan eğitim döneminde öğrencilere ek kaynak oluşturmak için liselerin tüm sınıf seviyelerinde birinci döneme ait müfredat ve kazanımları kapsayan 490 soruluk birinci Soru Destek Paketi 9 Nisan’da, 750 soruluk ikinci Soru Destek Paketi 27 Nisan’da, 750 soruluk üçüncü Soru Destek Paketi ise 8 Mayıs’ta yayımlanmış olduğu hatırlatıldı.

750 soruluk dördüncü destek paketi Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün web sitesinden (http://odsgm.meb.gov.tr/) bugün erişime açıldı.

"DÖRDÜNCÜ SORU DESTEK PAKETİNİ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİN KULLANIMINA SUNDUK"

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk:

 ''Lise öğrencilerimizin birinci döneme ait derslerini gözden geçirmelerine destek olmak için 9., 10., 11. ve 12.sınıf birinci döneme ait derslerin müfredat ve kazanımlarını kapsayan 750 sorudan oluşan dördüncü soru destek paketini bugün öğrenci ve öğretmenlerimizin kullanımına sunduk.

Tekrar testlerinin hazırlanmasına büyük emek veren Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Soru Oluşturma ve Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanlarına teşekkür ederim.'' dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!