Kocasinan Belediyesinden kıyak hareket! Peki kime?
Kocasinan Belediyesinden mama ve cips ile kıyak hareket! Son kullanım tarihine 1 ay kalan mamaları kimden aldı?

MAMA ve CİPS İLE KIYAK HAREKET

Yeni düzen sosyal medya haber portalı Kayseri Radar'ın geçtiğimiz Çarşamba günü gündeme getirdiği haber Kayseri'de günün konusu haline geldi. Kayseri Olay Gazetesinden Cafer Zengin'inde dikkatini çekip köşesine taşıdığı haber pek çok soru barındırıyor.

Bol sorulu Kayseri Radar haberini bu kez İYİ Parti Kocasinan Belediyesi Meclis üyesi Muharrem Yigen açtı.

Kocasinan Belediyesinin son kullanım tarihine bir ay kaldığı ifade edilen cips ve mamaları bazı mahallelerde vatandaşa dağıtmasına yönelik iddiaları sordu.

İYİ Partili Yigen,  açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Kocasinan belediye başkanlığına bugün bir basın mensubunun haber yaptığı konuyu sormak ve açıklamasını yapmasını istiyorum. Son kullanma tarihine 1 ay kalmış olan bebek mamaları halka dağıtılmış. 

Ayrıca çocuklar ve yetişkinler için son derece sağlıksız olduğu bilinen cips dağıtıldığı da aynı haberde yer alıyor. Haberde geçen bebek mamaları hangi firmalardan temin edilmiştir?

Bebek mamaları için bir bedel ödenmiş midir? Ödenmişse ne kadar ödenmiştir? 

Kendi evlerine her hangi bir ürün alırken son kullanma tarihine bakanlar, bu ürünleri alırken neden bu duruma dikkat etmemişlerdir? 

Belediyenin görevleri arasında halka cips dağıtmak var mıdır? Var ise ne sıklıkta dağıtılmaktadır?” yönündeki sorulara yanıt istedi.

canligaste.com Özel Haber

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!