Kamusal alanlarda koronavirüs tedbiri
Korona virüsüne karşın tam ve etkin çalışma halinde olduklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bu işin şakası olmadığını ve halk ile çevre sağlığına verilen önemin öncelikli olduğunu söyledi.

15 EKİP, 10 GEZİCİ ARAÇ İLE 7 GÜN 24 SAAT İLAÇLAMA EKİBİ GÖREV BAŞINDA

Korona virüsüne karşın tam ve etkin çalışma halinde olduklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bu işin şakası olmadığını ve halk ile çevre sağlığına verilen önemin öncelikli olduğunu söyledi.

Kamuya açık olan tüm kurum ve kuruluşların mutlaka dezenfekte edildiğini hatta birçoğunun iki veya daha fazla ilaçlandığını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Korona virüsü salgınına karşı alının önlemler sürecinde Melikgazi Belediyesi olarak 15 ekip, 10 gezici araç ile 7 gün 24 saat, dezenfekte ve ilaçlama ekibi görev başındadır. Kısacası korona virüsüne karşı ‘her an her yerde’ Melikgazi Belediyemiz çalışmalarını sürdürmektedir.” dedi.

Bu süreç içerisinde 112, 155, ve 116 telefonlar ile irtibat kurulduğunda  ya da belediyenin WhatsApp hattı veya sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşların kendilerine ulaşabileceklerini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, “Kayseri, Evde Kal Sağlıklı Kal” tavsiyesini yineleyerek, bu süreçten daha güçlü ve daha kazançlı bir Türkiye olarak çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!